Uzziniet vairāk par MyGang

Iepazīstieties ar MYGANG, Latvijas zīmolu, kas piedāvā premium un ērtu apģērbu ģimenēm. Mēs ticam, ka ar mūsu produkciju var tuvināt ģimenes un radīt piederības sajūtu katrā ģimenes loceklī. Mūsu apģērbi ir izgatavoti ar mīlestību un vislabākajiem materiāliem, nodrošinot kvalitāti un komfortu visiem ģimenes locekļiem.

MYGANG zīmols izmanto tikai labākos audumus, kas ir OEKO TEX un GOTS sertificēti, nodrošinot, ka mūsu produkti ir droši un videi draudzīgi.

MYGANG ceļojums sākās ar tās radītāju Lindu. Būdama divu zēnu māte, viņa vēlējās iemūžināt un saglabāt katru īpašo mirkli un izveidot spēcīgu saikni savā ģimenē. Lindas aizraušanās ar mākslu un dizainu pamudināja viņu izveidot MYGANG, kur viņa varētu izpaust savu radošumu un tuvināt arī citas ģimenes.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt vislabāko iespējamo klientu pieredzi un nodrošināt, ka ģimenes visur var dalīties mīlestībā un piederības sajūtā, ko pārstāv MYGANG.

Mēs labprāt satiktos ar jums klātienē!

Mūsu darba laiks ir no 11:00 līdz 17:00 darba dienās. Brīvdienās mēs esam slēgti, jo arī mums ir jāatvēl laiks, lai būtu kopā ar ģimeni un tuvajiem.

 

Ceram uz drīzu tikšanos!

Saņemt norādes