Biežāk uzdotie jautājumi

Mēs saprotam, ka jums var būt jautājumi par mūsu produktiem un pakalpojumiem, un mēs esam gatavi palīdzēt. Šī lapa ir izstrādāta, lai sniegtu jums nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu pārdomātus lēmumus un gūtu maksimālu labumu no iepirkšanās ar mums. Šeit jūs atradīsiet atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par mūsu produktiem, piegādi, atgriešanu, maksājumu iespējām un daudz ko citu.

Piegāde un atgriešana

Cik ātri produkts tiek nosūtīts?

Prece tiek nosūtīta 1-9 darba dienu laikā atkarībā no preces gatavības. Ja prece ir gatava, mēs to nosūtām tajā pašā dienā. Taču, ja apģērbu nepieciešams pielāgot vai izšūt uzrakstu, tas aizņem 3-9 darba dienas. Lai uzzinātu precīzu pasūtījuma laiku, nevelkat laiku garumā un saznaties ar mums, rakstot uz e-pastu info@mygang.lv vai kontaktu lapā šeit .

Ja izmērs neatbilst, vai preci var nomainīt/atgriezt?

Preci var atgriezt vai apmainīt 30 dienu laikā, nosūtot atpakaļ caur pakomātu vai uz veikalu Ādažos, Pirmā ielā 36. Pirms dodaties mainīt, lūdzu zvaniet un noskaidrojiet, vai prece, kuru vēlaties mainīt ir pieejama uzreiz - 26844430 .

Ja vēlaties apmainīt/atgriezt pasūtījumu izmantojot pakomāta pakalpojumus, sūtiet to uz:

MY GANG
26844430
Ādaži, Mini Rimi

Kad saņemsim atpakaļ, citu izmēru nosūtīsim 2-3 dienu laikā.

Par maiņu/atgriešanu lūdzam mūs iepriekš informēt, rakstot uz info@mygang.lv

Vai es varu saņemt pasūtīto/gatavo preci pēc darba laika?

Varam vienoties, laicīgi zvanot uz tālruni 26844430.

Vai Rīgā ir kāds MYGANG veikals?

Mums nav sava veikala Rīgā, bet ir sadarbības partneri Rīga Plaza (pie ēdināšanas zonas) un SAGA (pie Dechatlon), kur var iegādāties mūsu preces, taču var nebūt pieejami visu veidu un izmēru apģērbi. Par to pieejamību varat zvanīt pa tālruni: 28656654.

Mūsu mazuļu apģērbi ir pieejami arī MAZĀ CILTS veikalos.

Vai jūs piedāvājat starptautisko piegādi?

Jā, mēs piedāvājam starptautisko piegādi uz visām ES valstīm, izmantojot Omniva kurjeru. Piegādes tarifi un piegādes laiki atšķirsies atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Lai iegūtu papildinformāciju, varat skatīt mūsu pilno piegādes politiku.

Kādas maksāšanas iespējas ir pieejamas jūsu mājaslapā?

Kādas maksāšanas iespējas ir pieejamas jūsu mājaslapā?

Par MyGang

Kas padara My Gang apģērbu unikālu?

MYGANG apģērbs ir unikāls, jo tas ir izgatavots ar mīlestību un vislabākajiem materiāliem, nodrošinot kvalitāti un komfortu visiem ģimenes locekļiem. Mēs izmantojam tikai labākos audumus, kas ir sertificēti OEKO TEX un GOTS, padarot mūsu izstrādājumus gan drošus, gan videi draudzīgus.

Kā mēs aizsākām mūsu zīmolu?

My Gang dibināja Linda, divu zēnu māte, kura vēlējās iemūžināt un saglabāt īpašus mirkļus un izveidot spēcīgu saikni savā ģimenē. Lindas aizraušanās ar mākslu un dizainu iedvesmoja viņu izveidot MYGANG, kur viņa varētu izpaust savu radošumu un tuvināt ģimenes.

Kāda ir mūsu zīmola filozofija?

My Gang zīmola filozofija ir apvienot ģimenes ar mūsu produktiem un radīt piederības sajūtu ikvienā. Mēs ticam, ka, nodrošinot augstas kvalitātes un ērtu apģērbu, mēs varam palīdzēt ģimenēm visur dalīties mīlestībā un kopības sajūtā, ko pārstāv My Gang zīmols.

Kad es varu apmeklēt jūsu veikalu?

Veikals atvērts darba dienās no pulksten 11 līdz 17.
Sestdien, svētdien un svētku dienās - slēgts

Vai mājaslapa strādā arī brīvdienās?

E-veikals darbojas 24/7, un pasūtījumus varat veikt jebkurā laikā.

Personalizēšana un apģērbs

Vai varu personalizēt izmērus – garumu vai platumu?

Ir iespējams mainīt garumu un platumu. Par vēlamajām izmaiņām lūdzam rakstīt uz info@mygang.lv.

Vai ir iespējams mainīt no esošajiem vai personalizēt uzrakstus?

Jā, ir iespējama uzrakstu maiņa uz kādu citu mūsu apģērbu. Izvēloties no esošajiem e-veikalā piedāvātajiem uzrakstiem tajā pašā kategorijā – izšūtu vai apdrukātu, tas būs bez maksas. Varat apskatīt individuālo apģērbu cenas, ja vēlies individuālu uzrakstu mūsu kolekcijā - Individuālie.

Vai apģērbs atbilst izmēram?

Jā, apģērbs atbilst izmēram, taču, lai pārliecinātos par pareizo izvēli, iesakām aplūkot katrai precei pievienotos izmērus.

Vai ir iespējams iegādāties apģērbu BEZ teksta?

Jā, ir iespējams iegādāties apģērbu bez uzraksta. Sīkāku informāciju varat iegūt rakstot uz info@mygang.lv.

Ja nevarat atrast meklēto informāciju, sazinieties ar mums, lai saņemtu papildu palīdzību. Mēs esam apņēmušies nodrošināt jums vislabāko iespējamo iepirkšanās pieredzi, un mēs esam šeit, lai palīdzētu jebkurā veidā.